• In English
  • Міноборони: Влітку очікуємо здачу гуртожитків для контрактників в Миколаївському гарнізоні
    Міністерство оборони України, опубліковано 01 березня 2019 року о 18:06

    «Ми сьогодні працювали на півдні України, безпосередньо у Миколаєві вивчали стан справ з будівництва військових об’єктів, а також об’єктів щодо забезпечення, розміщення військовослужбовців за контрактом», – повідомив заступник Міністра оборони України Олег Шевчук за підсумками робочої поїздки.

    За його словами, за дорученням Міністра оборони України Степана Полторака було проведено спільні наради з представниками Головного КЕУ ЗС України, Територіального квартирно-експлуатаційного управління Південного регіону, КЕВ м. Миколаїв, а також з будівельниками, які безпосередньо працюють на об’єктах.

    «Практично всі об’єкти вийшли на планові терміни. Ми очікуємо влітку здачу гуртожитків у Миколаївському гарнізоні. Також в поточному році розпочали будівництво смарт-квартир для сержантського складу Миколаївського гарнізону, – підсумовуючи робочу поїздку на Миколаївщину, сказав Олег Шевчук. – Є позитивні зрушення в ході будівництва, також було наголошено будівельникам на необхідності суворого дотримання умов роботи щодо термінів та якості виконання робіт».