• In English
 • Мінмолодьспорту вперше оголошує Конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 16 квітня 2018 року о 19:22

  Мінмолодьспорту вперше оголошує Конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

  16 квітня відповідний наказ, під час прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі, презентував заступник Міністра молоді та спорту Микола Даневич: «Завдяки співпраці Міністерства, зокрема відділу національно-патріотичного виховання, з парламентським Комітетом з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Громадської ради та громадськості, ми зробили проведення Конкурсу відкритим. І ваша підтримка  - це результат прозорості».

  Заступник Міністра також підкреслив, що переможців Конкурсу буде відбирати комісія, більшу частину якої складатимуть експерти від громадськості.

  «Проблема не тільки в організації цієї комісії, яка буде утворена. Проблема потім у тому, щоб вони активно брали участь у її роботі. Якщо не буде кворуму чи представники громадських організацій не братимуть у тому участь – навіщо її тоді створювати?» – зазначив Микола Даневич.

  На підтримку проектів-переможців Міністерством виділяється 4 млн грн. Слід відзначити, що вклад громадської організації, на фінансування проекту будуть виділені державні кошти, при цьому складає 25% витрат.

  Народний депутат, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді Комітету ВРУ з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Олег Петренко відзначив, що даний проект йде в ногу із сьогоденням, та подякував Мінмолодьспорту за фундаментальну роботу, що проводиться в напрямку національно-патріотичного виховання: «Міністерство не стало гнатися за статистикою, цифрами, показниками. Було обрано шлях сучасний, щоб заходи в сфері національно-патріотичного виховання проводили професіонали, ентузіасти з громадських організацій».

  У свою чергу Микола Ляхович, начальник відділу національно-патріотичного виховання Міністерства, розповів присутнім про завдання конкурсу, а також про його вимоги. Зокрема участь у ньому можуть взяти громадські організації, які зареєстровані не менш ніж два роки тому та діяльність яких спрямована на реалізацію проектів у сфері національно-патріотичного виховання, а сам проект охоплює не менш ніж 14 областей країни, тобто є Всеукраїнським.

  За словами Миколи Ляховича, більш детально як подати заявку на конкурс представників громадських організацій буде поінформовано під час зустрічі 19 квітня «Щодо порядку проведення конкурсу». Про місце і час зустрічі буде додатково оголошено на сайті Мінмолодьспорту. Заявку на Конкурс можна подати з 13 квітня по 4 травня 2018 р. за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 42, к. 712. Контактний телефон: (044) 289-08-30.

  Також участь у  прес-конференції взяв заступник голови Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України - голова напрямку національно-патріотичного виховання, волонтерського руху, європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Павло Євтушок.