• In English
 • Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч зі старшим радником з питань реформування ОПК доктором Дональдом Вінтером
  Міністерство оборони України, опубліковано 21 лютого 2019 року о 14:54

  21 лютого у Києві відбулася зустріч Міністра оборони України Степана Полторака з доктором Дональдом Вінтером, старшим радником з питань реформування оборонно-промислового комплексу.

  Сторони обговорили питання безпекової ситуації навколо України та запровадження змін у системі закупівель озброєння та військової техніки.

  Степан Полторак підкреслив важливість політичної, фінансової, економічної та дорадчої підтримки, яку Україні надають Сполучені Штати Америки. Він наголосив на важливості двосторонньої співпраці в контексті практичної реалізації останніх законодавчих змін, що стосуються реформування системи оборонних закупівель для потреб Збройних Сил України.

  «За останні 5 років Україна зробила значний крок вперед у питаннях розвитку оборонно-промислового комплексу, розробки і виробництва озброєння та військової техніки. Міністерство оборони і Збройні Сили, як кінцевий споживач, зацікавлені у подальшому проведенні необхідних реформ у цій галузі», – зазначив Міністр оборони.

  Доктор Дональд Вінтер акцентував увагу на тому, що має величезну повагу до наукового і технічного потенціалу, який є в Україні. Він висловив переконання, що активізація військово-технічного діалогу є цікавою для обох держав.

  Під час перебування у Міністерстві оборони України українська та американська делегації відвідали Залу пам’яті захисників України, де вшанували пам’ять військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок.