• In English
 • Міненерговугілля продовжує співпрацю в межах проекту «Поліпшення стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній промисловості України»

  Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Юлія Підкоморна провела зустріч з керівником проекту МОП «Поліпшення стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній промисловості України» Кенічі Хіросе з метою обговорення співпраці та плану-графіка подальших заходів.

  Юлія Підкоморна подякувала за співпрацю та відзначила важливість допомоги проекту щодо удосконалення системи охорони праці. Також наголосила, що Міненерговугілля проводить чітку політику щодо аналізу ризиків та докладає зусиль для створення системи охорони праці, яка б забезпечила надійний захист кожного життя.

  Присутній на засіданні заступник начальника Управління охорони праці та промислової безпеки Ігор Ященко підкреслив, що заходи проекту сприяють запровадженню системи управління безпекою та гігієною праці на основі ризик-орієнтованого підходу. Також повідомив, що Урядом схвалено Концепцію реформування системи управління охороною праці в Україні. Реалізація Концепції забезпечить створення механізму формування та функціонування національної системи запобігання виробничим ризикам і заохочення до створення безпечних і здорових умов праці, а також приведення її у відповідність з міжнародними нормами Європейського Союзу з безпеки та гігієни.

  За підсумками зустрічі домовились щодо подальших спільних кроків з метою реформування та удосконалення системи охорони праці на підприємствах гірничодобувної промисловості.

  Участь у зустрічі також взяла Ірина Вінтонюк (Пекшева), національний координатор спільного проекту МОП та Уряду Канади «Поліпшення стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній промисловості України.

  Довідково

  Міжнародна організація праці за підтримки Уряду Канади впроваджує проект технічного співробітництва з надання підтримки у національних діях України, спрямованих на поліпшення стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній галузі. Проект стартував з 9 червня 2016 року та розрахований на 3 роки. Головною метою проекту є зниження нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в гірничодобувній промисловості держави шляхом розробки сучасних підходів з безпеки та гігієни праці.