• In English
 • Ми проводимо цілеспрямовану політику подолання бідності, – Павло Розенко
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 01 березня 2019 року о 11:54

  Систематичне підвищення заробітних плат і пенсій – це цілеспрямована політика подолання бідності, яку чинна влада проводить протягом останніх років. Про це в ефірі телеканалу «ZIK» сказав Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

  «Найбільш катастрофічна проблема України, яка склалася не сьогодні і не вчора, а протягом  20-25 років, – це бідність серед працюючого населення, коли заробітна плата людини, яка працює, не давала можливості навіть вийти за межу бідності. Але лише за останні декілька років розмір мінімальної заробітної плати зріс у доларовому еквіваленті втричі: із 50 доларів до 150 доларів», - сказав він.

  Павло Розенко зазначив, що розмір середньої заробітної плати у минулому році перевищив 10 тисяч гривень. «На початку минулого року і Президент України, і Прем’єр-міністр України говорили про те, що амбіція 2018 року в тому, щоб середня заробітна плата досягнула 10 тисяч гривень.  І за показниками грудня минулого року ми побачили, що середня заробітна плата становила близько 10,5 тисячі гривень. Було дуже багато скепсису, але ми це зробили», – підкреслив Віце-прем’єр-міністр, зауваживши, що при цьому вдалося зберегти стабільність цін і національної валюти.

  «І друга частина цього питання стосується подолання бідності серед пенсіонерів. Тут нам теж є про що сказати. І останні ініціативи щодо підвищення пенсій також засвідчують те, що ми справді цілеспрямовано проводимо політику подолання бідності у всіх сегментах життя українців», – сказав Павло Розенко.