• In English
 • Маємо усунути дискримінацію людей, які сьогодні ще не живуть в об’єднаних тергромадах, – Геннадій Зубко
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 11 березня 2019 року о 10:08

  У найближчі 5 років маємо не лише розбудовувати нову інфраструктуру, а прийти до нової якості послуг. Про це на Раді регіонального розвитку у місті Черкаси наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

  «Якщо ми подивимося на два напрямки, які сьогодні стоять перед нами, то це дуже прості речі. У першу чергу це якість людського життя – освіта, охорона здоров’я, безпека на вулиці, питання адміністративних послуг. Другий напрямок – конкурентоспроможність регіонів», – зазначив Геннадій Зубко.

  Урядовець повідомив, що в рамках реформи децентралізації на Черкащині вже створено 54 об’єднані територіальні громади. Згідно з перспективним планом заплановано створення 84 громад.

  «До 2020 року ми маємо скласти повністю всі перспективні плани на кожну область і підійти до місцевих виборів з повністю покритою ОТГ мапою України. Ми маємо усунути дискримінацію людей, які сьогодні ще не живуть в об’єднаних територіальних громадах. Бо ОТГ – це зовсім інший рівень впливу на владу і можливість реалізувати перспективні напрямки», – підкреслив Геннадій Зубко.

  Сьогодні Черкащина – це регіон, який має потужні можливості у сфері АПК, туризмі, а також в залученні інноваційних технологій в аграрну та переробну галузь. Область є лідером за кількістю створених фермерських господарств та кооперативів, тут працює понад 1500 таких господарств. Активно розвивається туристична галузь – проекти «Черкаський каньйон» і створення унікального уманського дендропарку «Софія», які є візитівкою Черкащини.