• In English
 • Люди, які перетинають адмінмежу з АР Крим з того боку, повинні бачити і відчувати сильну державу, – Іванна Климпуш-Цинцадзе
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 17 травня 2018 року о 21:41

  Перебуваючи з робочою поїздкою на Херсонщині, Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе відвідала КПВВ «Каланчак» і «Чаплинка». Віце-прем`єр-міністр поспілкувалася з військовослужбовцями Державної прикордонної служби, які несуть службу на адмінмежі Херсонської області та Автономної Республіки Крим, що перебуває під незаконною окупацією Росії.

  Іванну Климпуш-Цинцадзе ознайомили з роботою КПВВ і особливостями несення служби прикордонниками в умовах постійної загрози провокацій з боку окупантів. Ішлося про можливості покращення існуючої інфраструктури КПВВ.

  «Люди, які перетинають адмінмежу з того боку, повинні бачити і відчувати сильну державу, яка дбає про них, і яка раніше, ніж хотілося би окупантам, поверне собі вкрадене. У цьому не повинно бути жодних сумнівів», – сказала Віце-прем`єр-міністр і подякувала прикордонникам за службу.

  За результатами поїздки будуть підготовлені доручення Віце-прем`єр-міністра щодо вирішення нагальних питань, порушених на КПВВ «Каланчак» і «Чаплинка» прикордонниками, а також представниками обласної влади.