• In English
 • Київські аудитори від початку року забезпечили відшкодування втрат на понад 47 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 22 грудня 2018 року о 09:48

  У січні-листопаді 2018 року державні аудитори апарату Північного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 47,2 млн грн.

  За цей період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій та підприємств надійшло понад 13 млн грн та відшкодовано більш як 32 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач, допущених підконтрольними об’єктами.

  Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами ревізій прийняли 114 управлінських рішень та врахували 112 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів.

  Матеріали 75 контрольних заходів передано до правоохоронних органів для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 17 досудових розслідувань та вручено 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  У 17 випадках до установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

  Окрім того, за недотримання законодавства 92 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 61 – до дисциплінарної та матеріальної, 2 осіб звільнено із  посад.