• In English
 • Канадські інспектори завершили роботу в Україні з оцінки системи державного контролю в сфері бджільництва

  В Україні з 18 по 22 лютого 2019 року працювала місія інспекторів компетентного органу Канади з оцінки системи контролю в сфері бджільництва.

  У рамках своєї роботи канадські інспектори провели ряд зустрічей з керівництвом та спеціалістами центрального апарату Держпродспоживслужби, ознайомилися зі структурою, функціями і повноваженнями Держпродспоживслужби та її територіальних органів, а також з вітчизняною системою державних лабораторій.

  У рамках місії представники компетентного органу ознайомилися з роботою територіальних органів Держпродспоживслужби, племінних пасік у Закарпатській та Полтавській областях, а також з діяльністю Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, який є національною референс-лабораторією.

  У рамках підсумкової зустрічі в Києві з представниками центрального апарату Держпродспоживслужби перший заступник Голови Андрій Жук подякував канадським колегам за плідну роботу.

  Він висловив сподівання, що за результатами опрацювання матеріалів, які канадські колеги зібрали під час роботи в Україні, остаточний звіт Держпродспоживслужба отримає найближчим часом і він міститиме перспективи розширення експортних можливостей для української галузі бджільництва.