• In English
 • Іванна Климпуш-Цинцадзе морським піхотинцям у Миколаєві: За силою волі ми можемо претендувати на звання найпотужнішої армії світу
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 16 листопада 2018 року о 19:55

  Перебуваючи з робочою поїздкою на Миколаївщині, Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з військовослужбовцями 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС України, що базується в Миколаєві.

  Перед спілкуванням з військовослужбовцями Віце-прем`єр-міністр та керівництво бригади поклали квіти до пам`ятника морським піхотинцям, які загинули за незалежність і територіальну цілісність України.

  «Я знаю, що ви щойно повернулися зі Сходу України. Ваша бригада сформована вже під час агресії Російської Федерації проти України. З останньої ротації 12 ваших побратимів не повернулися додому. Низько схиляю голову в пам`ять про них. Вірю, що ми будемо достойні їхньої жертви. Вони віддали найцінніше, своє життя, за найдорожче, що є в нас з вами: за нашу Батьківщину, за наших рідних, за наше майбутнє, за нашу можливість вибору», – звернулася Іванна Климпуш-Цинцадзе до військовослужбовців. «Я хочу подякувати вам не просто за службу, а за служіння. Бажаю, щоб та сила, наснага і мужність, які є в кожному з вас, давали вам і нам упевненість у досягнення миру через перемогу», – наголосила вона.

  Віце-прем`єр-міністр сказала, що пишається тим, що Збройні Сили України різні аналітичні організації зараховують до десятки найпотужніших армій Європи. «А за силою духу,  патріотизму, волі ми точно можемо претендувати на звання найпотужнішої армії світу», – підкреслила Іванна Климпуш-Цинцадзе. Вона висловила сподівання на те, що Парламент прислухається до Уряду і закладе в Державний бюджет на 2019 рік необхідні кошти на військо задля розбудови спроможностей ЗСУ, закупівлі новітніх зразків озброєння та військової техніки, масштабного будівництва житлових комплексів для ЗСУ, переходу на нову систему харчування військовослужбовців, продовження розбудови систем логістичного та медичного забезпечення військ, а також зміцнення соціальної захищеності військовослужбовців та членів їхніх сімей.

  Говорячи про підготовку бригади до тренувань з інструкторами країн-членів НАТО на Львівщині, Віце-прем`єр-міністр зазначила, що такі спільні навчання є корисними для обох сторін. «Усі тренери, які приїжджають до Яворова, дуже чітко підкреслюють, що вони не просто тренують наших солдатів, а і переймають у нас надзвичайно важливий досвід», – сказала вона.

  Після спілкування з військовослужбовцями Іванна Климпуш-Цинцадзе мала змогу перевірити якість їхнього харчування, адже 36-а окрема бригада морської піхоти ВМС України стала однією з перших, що перейшли на НАТОвські стандарти харчування.

  Іванна Климпуш-Цинцадзе морським піхотинцям у Миколаєві: За силою волі ми можемо претендувати на звання найпотужнішої армії світу Іванна Климпуш-Цинцадзе морським піхотинцям у Миколаєві: За силою волі ми можемо претендувати на звання найпотужнішої армії світу Іванна Климпуш-Цинцадзе морським піхотинцям у Миколаєві: За силою волі ми можемо претендувати на звання найпотужнішої армії світу Іванна Климпуш-Цинцадзе морським піхотинцям у Миколаєві: За силою волі ми можемо претендувати на звання найпотужнішої армії світу