• In English
  • Міністр у справах ветеранів відвідала Центр високоспеціалізованої медичної реабілітації Херсонщини
    Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 15 березня 2019 року о 18:44

    Під час огляду умов лікування у центрі високоспеціалізованої медичної реабілітації на базі комунального закладу «Обласна лікарня відновного лікування» Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз отримала можливість пересвідчитись в ефективності використання коштів Державного фонду регіонального розвитку на програми реабілітації. За час перебування на посаді Ірина Фріз ознайомилась з декількома реабілітаційними центрами, які за державною програмою з 2017 року є в програмі інвестиційних проектів.

    Загальна вартість проекту «Створення центру медичної реабілітації» на Херсонщині складає 30 000 000, строк реалізації – три роки. В результаті закупівлі у 2017 медичного обладнання в центрі є можливість впроваджувати високоспеціалізовану медичну реабілітацію для учасників бойових дій, членів їх сімей, хворих після інсультів, травм опорно-рухового апарату. В центрі закуплено в рамках реалізації проекту апарат для нарощування кісток, який є єдиним в Україні.

    «Головний лікар Вікторія Вагнер фактично живе ідеєю створення медичного простору, в якому навіть стіни та наливна підлога мають сприяти відновленню як фізіологічному, так і психологічному. Через емоційний стан, гармонію навколо та пошук її в собі ветерани отримують допомогу на високому рівні», – зауважила Ірина Фріз.