• In English
 • Ігор Жданов: Крок за кроком відновлюємо спортивну інфраструктуру в Україні
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 17 травня 2018 року о 16:47

  У ході робочого візиту до Житомирської області Міністр молоді та спорту Ігор Жданов відвідав центральний стадіон “Полісся”.

  Ігор Жданов згадав негативні враження від стадіону, які він отримав під час першого відвідування кілька років тому, коли став Міністром. Стадіон занепадав з 90-х років і, зрештою, опинився в аварійному стані.

  “Завдяки моїй ініціативі - 10% коштів Державного фонду регіонального розвитку на відродження спортивної інфраструктури - ми разом з місцевою владою вдихнули нове життя у цей об’єкт”, - зазначив Ігор Жданов.

  З 2015 року відновлення стадіону фінансується за рахунок коштів ДФРР та обласної ради. Здійснено повну реконструкцію трибун, внутрішніх приміщень, інженерних комунікацій.

  Завершується капітальне оновлення футбольного поля, яке відповідатиме вимогам УЄФА. Поле обладнають сучасною системою автоматичного поливу та підігріву. Проводиться благоустрій території. На стадіоні покладуть бігові доріжки, сертифіковані згідно міжнародних стандартів.

  За словами урядовця, усього за період реконструкції стадіону «Полісся» було використано 66,5 млн. грн. З них 55,7 млн. грн. виділено з державного Фонду регіонального розвитку.

  “У 2018 році об’єкт планується завершити - це буде гарний стадіон, який стане окрасою Житомирщини, - наголосив Ігор Жданов. - Отже, крок за кроком в Україні відновлюється спортивна інфраструктура”.

  Міністр закликав і надалі відроджувати спортивну інфраструктуру разом.