• In English
 • Глава Уряду провів телефонну розмову з новопризначеним Прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 грудня 2017 року о 17:00


  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів телефонну розмову з новопризначеним Прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким, побажав успіхів на новій посаді та запросив наступного року відвідати з візитом Україну.

  Володимир Гройсман підкреслив, що Київ був і залишається відкритим та готовим до плідної і стратегічної співпраці з Польщею, яка є одним з ключових партнерів нашої держави в Європі та світі.

  «Ми відкриті та готові до конструктивної взаємодії з метою вирішення усіх, у тому числі і проблемних питань і рухатися вперед, зміцнюючи наше партнерство», - підкреслив Володимир Гройсман.

  В ході розмови глави урядів обговорили низку важливих питань, у тому числі щодо продовження політики санкцій проти країни-агресора, щодо формування порядку денного членства Польщі у РБ ООН на 2018-2019 роки, передусім у контексті питання миротворчої місії на Донбасі, а також щодо спільних позицій у загальноєвропейських енергетичних питаннях та питаннях зближення з НАТО.

  Сторони також відзначили готовність до подальшої реалізації проектів розбудови прикордонної інфраструктури, передусім у питаннях комфортного перетину кордонів, а також бажання обговорювати питання спільного історичного минулого.

  «Отже, порядок денний у нас великий, і я ще раз хочу підтвердити свою готовність до активного діалогу з Вами з метою подальшого поглиблення взаємовигідної співпраці між нашими країнами», - підкреслив Володимир Гройсман.