• In English
 • Експерти Одещини прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності понад 38 тис. проектів землеустрою з інших областей

  З початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експерти Держгеокадастру Одеської області прийняли до опрацювання 38 900 проектів землеустрою з інших областей.

  На сьогодні фахівці опрацювали 38 617 проектів, з яких 25 245 отримали позитивний висновок, 13 372 – негативний. На розгляді перебувають ще 283 проекти землеустрою.

  Спеціалісти Головного управління Держгеокадастру Одеської області направили на погодження до інших областей 30 691 проект землеустрою, з них на сьогодні опрацьовано 30 275, з яких 21 022 отримали позитивний висновок, 9 253 – негативний, та 416 перебувають на розгляді експертів.

  В Одеській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 30 осіб.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.