Експерти Держгеокадастру Дніпропетровщини опрацювали за принципом екстериторіальності більше 27 тис. проектів землеустрою

З початку реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки до Головного управління Держгеокадастру в Дніпропетровській області надійшло 27 100 проектів землеустрою з інших областей. На сьогодні експертами опрацьовано 26 899 проектів, з яких 19 308 робіт отримали позитивний висновок, ще 201 проект землеустрою знаходиться на розгляді.

Фахівцями Головного управління Держгеокадастру в Дніпропетровській області направлено на погодження до інших областей 24 490 проектів землеустрою, з них на сьогодні опрацьовано 23 988, з яких 17 407 робіт отримали позитивний висновок, ще 502 примірники землевпорядної документації знаходяться на розгляді експертів.

На Дніпропетровщині кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 26 осіб.

Довідково

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова у погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.