• In English
 • Експертами Одещини прийнято до опрацювання за принципом екстериторіальності понад 43 тис. проектів землеустрою

  З початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експертами Держгеокадастру Одеської області прийнято до опрацювання 43 746 проектів землеустрою з інших областей.

  На сьогодні фахівці опрацювали 42 584 проектів, з яких 27 699 отримали позитивний висновок, 14 885 – негативний. На розгляді перебувають 1 162 проекти землеустрою.

  За цей період фахівцями Головного управління Держгеокадастру в Одеській області направлено на погодження до інших областей 33 617 проектів землеустрою, з них на сьогодні опрацьовано 33 278 проектів, з яких 23 093 отримали позитивний висновок, 10 185 – негативний, ще 339 проектів землеустрою перебувають на розгляді.

  В Одеській області кількість працівників землевпорядної служби, які отримали статус експерта, становить 30 осіб.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюються працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.