• In English
 • До кінця року кількість пар потягів до Маріуполя зросте до 26-28, а час в дорозі скоротиться, – Глава Уряду
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 19 травня 2018 року о 11:35

  До кінця поточного року ситуація із залізничним сполученням з Маріуполем покращиться: кількість пар потягів збільшиться до 26-28 на добу, а час у дорозі скоротиться. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман за підсумками зустрічі з в.о.голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгеном Кравцовим.

  «Я бачу ініціативи «Укрзалізниці». Це нормально, але треба далі працювати, аби зробити ситуацію кращою», - зазначив Глава Уряду.

  За інформацією «Укрзалізниці», наразі ведеться робота з розширення пропускної здатності регіону. Причому завдяки вже проведеним діям більшість підприємств Маріуполя та прилеглих населених пунктів перейшли на залізницю як основний спосіб доставки продукції. Таким чином, знижено навантаження на місцеві автодороги.

  В сегменті пасажирського транспорту «Укрзалізниця» розповсюджує вдалий досвід зміни системи прибирання пасажирських вагонів. Причому до кінця року держхолдинг планує придбати та оновити не менше 200 пасажирських вагонів

  «За 3-5 років треба показати нову якість залізниці для пасажирів», - наголосив Прем’єр-міністр.

  До кінця року кількість пар потягів до Маріуполя зросте до 26-28, а час в дорозі скоротиться, – Глава Уряду