• In English
 • Держфінмоніторингом підготовлено типологічне дослідження щодо ризиків бенефіціарної власності
  Державна служба фінансового моніторингу України, опубліковано 29 грудня 2018 року о 12:31

  Питання виявлення кінцевого бенефіціара та встановлення бенефіціарної власності є проблемним та актуальним, як для України, так і для світу в цілому.

  Використовуючи власну практику та практику інших учасників національної системи фінансового моніторингу, а також міжнародний досвід, Держфінмоніторингом підготовлено типологічне дослідження на тему «Ризики використання суб’єктів з непрозорою структурою власності у схемах відмивання кримінальних доходів».

  Дана типологія спрямована на питання приховування бенефіціарної власності у схемах відмивання кримінальних доходів та фінансування тероризму.

  Як відзначає Голова Державної служби фінансового моніторингу Черкаський Ігор Борисович «приховування бенефіціарної власності – одна з ключових вразливостей діяльності з боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму в Україні». Це суттєвий виклик для всіх, хто бореться з подібними проявами злочинів, тому Держфінмоніторингом особлива увага приділяється цьому питанню у своїй діяльності», - додав він.

  Типологічне дослідження розміщено на офіційному веб-сайті Держфінмоніторингу у розділі «Типології/ Рекомендації по виявленню схем відмивання коштів».