• In English
 • Цьогоріч на Дніпропетровщині втілили у життя майже 300 інфраструктурних проектів
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 18 грудня 2018 року о 15:04

  У 2018 році на Дніпропетровщині реалізували близько 300 інфраструктурних проектів. Акцент зробили на освіті – в області реконструювали школи, зводили «з нуля» дитячі садочки. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

  «Розвиток інфраструктури – таке завдання Президента України Петра Порошенка. Щороку втілюємо у життя все нові проекти. У 2017 році робили акцент на дорогах, а в 2018 році взялися за освіту. Капітально відремонтували 11 садочків, два дошкільні заклади звели «з нуля», продовжуємо будівництво ще 5», – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

  Цьогоріч в області створили 900 місць у дитсадках.

  «У 2018 році взялися і за реконструкцію шкіл та стадіонів. Нині роботи тривають в 30 закладах. А ось у Солоному, Жовтих Водах, Петриківці, Ляшківській громаді та Миколаївці Новомосковського району все готово», – зауважив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

  Він наголосив, що реконструкція навчальних закладів проводиться з урахуванням потреб дітей із інвалідністю. «Облаштовуємо простір без «бар’єрів». А ще – відкриваємо інклюзивно-ресурсні центри, медіатеки та ресурсні кімнати», – розповів Юрій Голик.

  У 2018 році в області вже створили 27 інклюзивно-ресурсних центрів, понад 50 медіатек та ресурсних кімнат у школах. За 4 роки кількість дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у звичайних школах, збільшилася у 4,5 раза. Цьогоріч в області – 800 таких учнів.

  «Паралельно у 2018 році продовжили ремонт доріг. У містах та районах капітально відремонтували 130 вулиць. Нове покриття отримала Запорізька траса. За 65 днів ми звели шляхопровід на об’їзній навколо Дніпра, відремонтували першу частину Решетилівської траси, збудували першу чергу об’їзної навколо Петриківки», – сказав радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

  У 2018 році в області подбали й про медзаклади, соціальне житло. Цьогоріч реконструювали та звели «з нуля» 16 медзакладів. Найбільший об’єкт – хірургічний корпус лікарні ім. Руднєва у Дніпрі.

  Нове соцжитло збудували у Вербуватівці, Васильківці, Царичанці, Слобожанському. Ключі від нових квартир отримали майже 100 родин лікарів, вчителів, учасників АТО.

  Повний звіт за 2018 рік тут.