• In English
 • Бюджети Запорізької області отримали більше 658 тис. грн відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв

  Минулоріч у Запорізькій області було нараховано 658,78 тис. грн втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. Всі нараховані кошти надійшли до бюджетів місцевих рад.

  На проведення інвентаризації земель на Запоріжжі з цих коштів у 2018 році використано 33,69 тис. гривень.

  Нині на спеціальних рахунках місцевих рад Запорізької області акумульовано 9,47 млн грн, які надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. З них 371,23 тис. грн – на рахунку обласної ради, 1,11 млн грн – на рахунках міст обласного підпорядкування, 1,02 млн грн – на рахунках районних рад та 6,97 млн грн – на рахунках міських, селищних, сільських рад.

  Довідково

  Відповідно до статті 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв, використовують на освоєння земель для сільсько- та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм і проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.