• In English
 • Аудитори Тернопільщини протягом десяти місяців поточного року забезпечили відшкодування втрат на суму 25,7 млн гривень
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 28 листопада 2018 року о 09:55

  Під час ревізій, проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області протягом січня-жовтня 2018 року, виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 34,2 млн грн.

  Заходами, яких вжили аудитори, забезпечено відшкодування втрат на суму 25,7 млн грн, з яких 7,5 млн грн надійшло до бюджетів різних рівнів.

  За результатами державних фінансових аудитів відшкодовано втрат, допущених через  неефективні управлінські дії чи ризикові операції, на суму 1,1 млн гривень.

  Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за підсумками контрольних заходів прийняли 48 управлінських рішень, 10 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної, 18 – до матеріальної відповідальності.

  За вчинені фінансові порушення 106 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності.

  За переданими матеріалами заходів державного фінансового контролю правоохоронні органи розпочали 12 досудових розслідувань та вручили 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.