• In English
 • Аудитори Кіровоградщини протягом січня-червня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 8,8 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 29 липня 2019 року о 09:40

  За результатами проведених заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області впродовж січня-червня поточного року виявили втрат матеріальних і фінансових ресурсів на загальну суму 7,8 млн грн.

  Завдяки діям кіровоградських аудиторів забезпечено відшкодування втрат на суму майже 8,8 млн грн (із урахуванням відшкодування втрат, виявлених попередніми роками). Зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів майже 1 млн грн.

  За вчинені фінансові порушення 40 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 17 – до дисциплінарної та матеріальної, 1 посадову особу звільнено із посади.

  До установ, у яких виявлено порушення, застосовано 13 заходів впливу: у 6 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, в 1 – зменшено бюджетні асигнування, у 6 – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на понад 4,4 млн грн.

  За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 31 управлінське рішення та врахували 35 пропозицій за підсумками державних фінансових аудитів.

  На розгляд правоохоронним органам передано 9 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато  досудове розслідування.