• In English
 • Аудитори Кіровоградщини протягом 2018 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 23,6 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 18 січня 2019 року о 10:29

  За результатами проведених фахівцями Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області ревізій впродовж 2018 року виявлено втрат матеріальних і фінансових ресурсів на загальну суму майже 40,4 млн грн. Завдяки діям кіровоградських аудиторів забезпечено відшкодування втрат на суму понад 23,6 млн грн.

  За вчинені фінансові порушення 135 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 30 – до дисциплінарної та 19 – до матеріальної. Звільнено із займаних посад 4 посадові особи.

  До установ і організацій, в яких виявлені порушення, у 16 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

  За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли  44 управлінські рішення та врахували 43 пропозиції за підсумками державних фінансових аудитів.

  На розгляд правоохоронним органам передано 25 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 7 досудових розслідувань, вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.