• In English
 • Аудитори Харківщини протягом січня-грудня забезпечили відшкодування втрат на суму понад 33 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 25 січня 2019 року о 09:53

  Фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня-грудня 2018 року забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій на загальну суму 33,1 млн гривень.

  За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єкти контролю врахували 202 пропозиції та рекомендації.

  Органами місцевої влади і самоврядування, керівниками об’єктів контролю та їх вищими органами за наслідками проведених заходів державного фінансового контролю прийнято 53 управлінські рішення.

  За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 370 осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 45 осіб, із займаних посад звільнено шість посадових осіб.

  До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 108 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді: зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень.

  З метою повного відшкодування встановлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів перед органами прокуратури ініційовано пред’явлення 18 цивільних позовів.

  На розгляд правоохоронним органам передано 49 матеріалів ревізій та 8 аудиторських звітів. Розпочато 40 досудових розслідувань за переданими матеріалами контрольних заходів, вручено 25 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Крім того, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 16 інформацій про виявлені під час контрольних заходів господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму понад 20,6 млн гривень.