• In English
 • Андрій Рева: Основним завданням Міністерства є розроблення дієвого механізму державної підтримки сімей, що мають дітей з інвалідністю та потребують медико-соціальної реабілітації
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 19 липня 2018 року о 13:29

  19 липня в м. Трускавці Львівської області під головуванням Міністра соціальної політики України Андрія РевиЕвРеви  пройшло  засідання круглого столу «Перспективи надання медико-соціальної допомоги пацієнтам з хронічною неврологічною патологією». Захід відбувся  у Міжнародній клініці відновного лікування. Участь у засіданні також взяли заступники Міністра: Лариса Попова та з питань євроінтеграції  Олександра Чуркіна, заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, директор департаменту соціального захисту населення ЛОДА   Наталія Кузяк.

  До  участі в обговоренні питання щодо поточного стану та перспектив надання медико-соціальної допомоги пацієнтам з хронічною неврологічною патологією долучилися   фахівці відповідних відомств та провідні вчені у сфері медико-соціальної реабілітації.

  Акцент учасниками засідання круглого столу було зроблено на  пошук нових моделей надання реабілітаційних послуг хворим і створення центру нових технологій в галузі  реабілітації.

  Під час засідання Міністр соціальної політики Андрій Рева наголосив, що основним завданням Міністерства є розроблення дієвого механізму державної підтримки сімей, що мають дітей з інвалідністю та потребують медико-соціальної реабілітації, отримання державних гарантій щодо направлення у відповідні реабілітаційні центри за принципом «гроші ходять за дитиною».

   Довідково

  Міжнародна клініка медико-соціальної реабілітації є провідним центром для реабілітації хворих на дитячий церебральний параліч та інші хронічні неврологічні захворювання. За свою технологією та ефективністю медико-соціальної реабілітації цей медичний заклад  не має аналогів ні в  Європі, ні в Америці, ні в країнах Близького Сходу. Протягом останніх 26 років із позитивним стабільним результатом, який спостерігався в 98% хворих, у клініці пройшли курс реабілітації більше 70 тисяч пацієнтів із 63 країн світу. Зокрема, з -  Польщі, Німеччини, Австрії, Голландії, Румунії, Росії, США, Королівства Саудівська Аравія, Кувейту, ОАЕ та інших. Метод директора клініки професора Володимира Козявкіна впроваджено в медичній практиці разом з міжнародним партнером Cambridge Medical and Rehabilitation Center в ОАЕ.