• In English
 • У Мінсоцполітики відбулося перше засідання робочої групи з питань прогнозування тенденцій на ринку праці України
  опубліковано 23 листопада 2017 року о 10:21

  21 листопада під головуванням першого заступника Міністра соціальної політики України Ольги Крентовської відбулося перше засідання робочої групи з питань прогнозування тенденцій на ринку праці України.

  Система прогнозування попиту та пропозиції робочої сили на ринку праці України  стане підґрунтям при підготовці стратегій, програм, планів Уряду, розробленні основних напрямів реалізації державної політики у сфері зайнятості населення, освітніх програм, підготовці державного замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів. Також ця система стане надійним помічником центральних органів виконавчої влади, роботодавців, політиків, спеціалістів у сфері зайнятості та допоможе студентам й іншим громадянам у пошуках роботи.

  “Створення та впровадження дієвої системи прогнозування на ринку праці дозволить здійснювати ефективне планування та реалізацію відповідних державних програм, і, що важливо, – сприятиме надходженню зовнішніх інвестицій в економіку України через задоволення потреб ринку в кадрах актуальних професій та розвиток перспективних. А отже, позитивно вплине на зростання економіки загалом”, - заявила Ольга Крентовська.

  За результатами обговорення попередніх напрацювань стосовно методологічних підходів до прогнозування потреб на ринку праці, існуючих проблем у цій сфері, визначено напрями співпраці із заінтересованими учасниками щодо створення системи прогнозування попиту та пропозиції робочої сили на ринку праці України.

   У засіданні взяли участь Директор Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В.Птухи НАН України, д.е.н., професор, академік НАН України Е. Лібанова, голова правління Пенсійного фонду України О. Зарудний, представники Мінекономрозвитку, МОН, Мінфіну, Держстату, Державної служби зайнятості, а також соціальні партнери і науковці.