Володимир Гройсман привітав працівників залізничного транспорту з професійним святом
опубліковано 04 листопада 2017 року о 09:00

Шановні друзі!

 

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем залізничника!

Сьогодні, в умовах впровадження структурних реформ, модернізація залізничного транспорту та сполучень є пріоритетним завданням для Уряду, від чого залежить подальше економічне зростання в країні, розвиток регіональної економіки та створення нових робочих місць. Залізничний транспорт є провідною галуззю в дорожньо-транспортній системі України, який забезпечує близько 82 відсотків вантажних і 36 відсотків пасажирських перевезень.

Українським залізничникам завжди були притаманні відповідальність, високий професіоналізм, творчий підхід до справи та самовідданість улюбленій справі. Переконаний, що вони з гідністю впораються з новими викликами сьогодення: вирішать важливі завдання щодо реформування залізничного транспорту, вдосконалення організаційної його структури та системи управління, впровадження інноваційних технологій і технічного переоснащення.

Упевнений, що завдяки працівникам галузі, їх професійній підготовці та високим моральним якостям будуть реалізовані всі намічені плани з підвищення ефективності діяльності та комплексного розвитку залізничного господарства.

Бажаю Вам, дорогі залізничники, щастя, здоров’я та нових трудових звершень на благо рідної України!

 

З повагою

 

 

Прем’єр-міністр України                                              Володимир ГРОЙСМАН