• In English
 • Експерти Житомирщини опрацювали за принципом екстериторіальності майже 8,7 тис. проектів землеустрою з інших областей
  опубліковано 25 жовтня 2017 року о 17:04

  Від початку 2017 року до органів Держгеокадастру у Житомирській області надійшло на погодження з інших областей 8868 проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки. З них експерти опрацювали 8693 проекти землеустрою, або 98% від загальної кількості.

  Фахівці відділів у районах Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області направили на погодження до інших областей 6423 проекти землеустрою, з них опрацьовано 6285 проектів.

  Всього на Житомирщині працює 19 експертів, які склали кваліфікаційні іспити та здійснюють погодження проектів землеустрою щодо відведення земель, з них 2 – у Головному управлінні Держгеокадастру, решта 17 - у районах області.

   

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Держгеокадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Держгеокадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.