• In English
 • Ключовим орієнтиром найближчого майбутнього стане ріст економіки та розвиток інвестиційного клімату, - Володимир Гройсман
  опубліковано 20 жовтня 2017 року о 17:27

  Ухвалені пріоритетні реформи – в освіті, медицині, пенсійній системі – будуть послідовно реалізовані, і всі кроки на цьому шляху сприятимуть досягненню глобальної мети Уряду, а саме – сталому росту економіки та створенню сприятливого ділового клімату в державі. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з діловими колами Волинської області. Глава Уряду сьогодні, 20 жовтня, перебуває з робочою поїздкою в регіоні.  «Наше завдання – нормальний клімат, нормальний діалог з бізнесом, сталий ріст економіки», - сказав Володимир Гройсман.

  Він зазначив, що у наступному році ріст ВВП закладений на рівні 3%, а це означає ріст промислового виробництва в абсолютних показниках не менше ніж на 400 млрд грн. І ця цифра, впевнений Глава Уряду, може бути більшою – в разі послідовної реалізації запланованих реформаторських кроків.

  В їх числі, підкреслив Прем’єр-міністр, – подальша дерегуляція та скасування непотрібних рішень, які створюють бар’єри для бізнесу, в тому числі у сфері приєднання до мереж, вирішення земельних питань, впровадження ефективних механізмів управління державною власністю та приватизація нестратегічних активів, у тому числі через систему ProZorro, а також вирішення питання ліквідації будь-яких можливостей тиску на бізнес.

  У цьому контексті, Глава Уряду нагадав, що у вересні в Києві пройшла велика зустріч з підприємцями за участі Президента України. І саме там було ухвалено рішення про обмеження використання силових підрозділів при проведенні перевірок бізнесу, а також про формування нової і остаточної редакції проекту закону про Службу фінансових розслідувань з подальшим її обговоренням у сесійній залі Парламенту.

  «Думаю, в листопаді треба ухвалювати цей законопроект», - сказав Володимир Гройсман.

  У сукупності, ухвалені рішення і подальші зміни, які впроваджуються в Україні, дадуть синергетичний ефект і дозволять забезпечити суттєве зростання національної економіки.

   

  Фото із заходу можна переглянути за посиланнями:

  -Прем'єр-міністр провів зустріч з підприємцями Волинської області

  -Глава Уряду відвідав підприємство "Modern-Expo" - одне з найбільших виробників торгового обладнання широкого спектру призначення