• In English
 • Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня працівників харчової промисловості
  опубліковано 15 жовтня 2017 року о 09:00

  Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників харчової промисловості – галузі, що є однією з найважливіших складових агропромислового комплексу країни.

  Продукти харчування з маркуванням made in Ukraine – це всесвітньо відомий бренд, який уособлює якість, екологічність, різноманіття та унікальні смакові якості. Українська продукція харчової промисловості – мед, олія, гречка, молоко, випічка, торти, цукерки, м’ясопродукти, насіння, пиво та інші – широко представлені в багатьох відомих торговельних мережах світу. Угоди про зону вільної торгівлі України з Європейським Союзом та Канадою дали можливість вітчизняним виробникам значно збільшити свою присутність на прилавках магазинів країн Заходу, а також стали дороговказом для експансії українських товарів на нові перспективні ринки.

  Такі досягнення – результат невтомної праці, відповідальності та високого професіоналізму працівників галузі, завдяки яким забезпечується продовольча безпека країни та поліпшується добробут громадян, підвищуються стандарти якості та збільшується асортиментна пропозиція.

  Переконаний, що найзначніші досягнення у вітчизняній харчовій промисловості, як і України в цілому, – ще попереду. Бажаю не зупинятись на досягнутому, успішно впроваджуючи високі технології та інтегруючи галузь в європейський економічний простір.

  Зичу всім працівникам галузі та їх родинам благополуччя, міцного здоров’я, професійного зростання та нових здобутків!

   

  З повагою

   

  Прем’єр-міністр України                                            Володимир ГРОЙСМАН