• In English
  • Павло Розенко на відкритті 69-го Франкфуртського книжкового ярмарку: Підтримка української культури та книговидання - це шлях до процвітання України
    опубліковано 11 жовтня 2017 року о 11:20

    Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко взяв участь в урочистому відкритті 69-го Франкфуртського книжкового ярмарку. Відкрили захід увечері 10 жовтня Канцлер ФРН Ангела Меркель та Президент Франції Еммануель Макрон.

    У своїх виступах учасники церемонії відкриття наголошували на  величезній ролі культури і книговидання у сучасному світі. «Україна не має відриватися від світових і європейських тенденцій. Підтримці української культури та книговидання - бути. Бо це є розвиток, бо це є, в тому числі, і шлях до процвітання України!» - підкреслив Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

    Як відомо, національний стенд України, офіційне відкриття якого відбудеться 11 жовтня,  на Франкфуртському книжковому ярмарку представить здобутки 17 українських видавництв. Серед них видання «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ», «Видавництва Старого Лева», Фонду ArtHuss,  «Родоводу», «Фоліо», «Смолоскипа», Книжкового клубу «Сімейне дозвілля», видавництв «Либідь», «Кальварія», Агенції культурного розвитку тощо.