Міжпарламентська співпраця Києва й Кишинева сприятиме поглибленню політичного діалогу та розв'язанню спільних для двох держав проблем, - Володимир Гройсман
опубліковано 06 жовтня 2017 року о 17:52

Посилення міжпарламентських зв’язків між Україною та Молдовою всебічно сприятиме поглибленню політичного діалогу між двома країнами, а також стимулюватиме пошук рішень спільних для наших держав проблем - зокрема щодо збереження територіальної цілісності. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Головою Парламенту Республіки Молдова Андріаном Канду. Зустріч пройшла в Кишиневі в рамках робочої поїздки Глави Уряду до Молдови.

Глава Уряду підкреслив, що Україна завжди послідовно підтримувала і буде підтримувати територіальну цілісність Республіки Молдова в рамках визнаних світовою спільнотою кордонів.

«Рівень взаємостосунків між нашими урядами є дуже продуктивним, і ми впевнені, що в майбутньому він буде ще вищий», - сказав Володимир Гройсман.  

За його словами, Україна розраховує на збереження Молдовою курсу на європейську інтеграцію, як ключового орієнтиру в політиці й економіці. 

У свою чергу Андріан Канду відзначив: «Ми дуже багато маємо спільного і здійснюємо багато заходів, щоб впевнено рухатися разом шляхом європейської інтеграції».