• In English
 • У Мінмолодьспорту привітали переможців паралімпійського ЧЄ з настільного тенісу
  опубліковано 06 жовтня 2017 року о 13:36

  5 жовтня в Мінмолодьспорту відбулася зустріч із переможцями, призерами та учасниками чемпіонату Європи з настільного тенісу серед паралімпійських команд.

  Синьо-жовта збірна очолила загальнокомандний залік серед спортсменів-учасників з понад 30 країн на престижних змаганнях континентальної першості, що їх з 28 вересня по 4 жовтня приймало словенське Лашко.

  З високим здобутком спортсменів привітали заступник Міністра молоді та спорту Микола Даневич,президент Національного комітету спорту інвалідів Валерій Сушкевич, колеги та друзі.

  За словами Валерія Сушкевича, нашим співвітчизникам вдалося підтвердити звання першої команди в Європі, яке було здобуте у 2015 році. Такий потужний виступ свідчить про гарні перспективи й на світовій першості. Очільник НКСІУ ще раз представив присутнім паратенісистів, які здобули до скарбнички збірної 10 нагород:

  чемпіон Паралімпійських ігор в командних змаганнях Віктор Дідух (клас 8) - дві золоті нагороди (в особистому та командному заліках); чемпіон Паралімпійських ігор в командних змаганнях Михайло Попов (клас 7) - дві золоті нагороди (в особистому та командному заліках); чемпіон Паралімпійських ігор в командних змаганнях Максим Ніколенко (клас 7) - золота (командний залік), срібна медалі (особистий залік); Іван Май (клас 8) - золота (командний залік), срібна медалі (особистий залік); Наталя Косміна (клас 11) - золота нагорода (в особистому заліку); Олександр Єзик (клас 3) - срібна нагорода (в командному заліку); Василь Петрунів (клас 3) - 1 срібна нагорода (в командному заліку), Марина Литовченко (клас 6) - бронзова нагорода (в особистому заліку); Антоніна Ходзинська (клас 6) - бронзова нагорода (в особистому заліку).

  У свою чергу Микола Даневич передав слова подяки та вітання від Міністра Ігоря Жданова. Він зауважив, що Мінмолодьспорту спільно з Національним комітетом спорту інвалідів докладуть всіх необхідних зусиль, аби на належному рівні забезпечити тренувальний процес збірної та її участь в змаганнях міжнародного рівня.

  «Ми порівнюємо результати спортсменів з героїчними подвигами наших вояків, які захищають Україну в зоні АТО. І те, що ви зробили, дійсно подвиг. Тож бажаю вам вдалих подальших виступів та душевного спокою», - наголосив заступник Міністра.