Військові аташе відвідали Об'єднаний навчальний центр Харківського національного університету Повітряних Сил
опубліковано 05 жовтня 2017 року о 12:23

Представники Київської асоціації військових аташе в Україні відвідали Об’єднаний навчальний центр Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, що у Василькові Київської області.

Метою візиту делегації було ознайомлення із діяльністю, структурою та станом підготовки військових фахівців на базі навчального центру, підтримання дружніх стосунків між військовими навчальними закладами України та країн-членів НАТО.

Під час брифінгу тимчасово виконуючий обов’язки начальника Об’єднаного навчального центру підполковник Костянтин Герасімов розповів присутнім про завдання і систему підготовки сержантського складу у Центрі підготовки сержантського складу та систему підготовки авіаційних фахівців на базі Об’єднаного навчального центру.

Представники Київської асоціації військових аташе в Україні оглянули об’єкти навчально-матеріальної бази центру, об’єкти циклової комісії аеродромно-технічного забезпечення польотів,  конструкції та технічного обслуговування авіаційної техніки і навчальний аеродром.