• In English
  • Володимир Гройсман: Наша спільна задача з Парламентом - покласти край залежності пенсіонерів від політичних рішень
    опубліковано 03 жовтня 2017 року о 09:58

    Спільне завдання Уряду  й Парламенту цього пленарного тижняухвалити необхідні рішення, встановити справедливу систему та покласти край залежності пенсіонерів від політичних рішень. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

    «Розпочинається черговий пленарний тиждень. Країна очікує, що на цьому тижні буде прийняте рішення по надважливій пенсійній реформі. Цезбільшення пенсій для близько 9 млн пенсіонерів вже в цьому році. Цеавтоматичний щорічний перерахунок пенсій відповідно до інфляції та зростання зарплати. Цеможливість підвищувати пенсії в майбутньому, завдяки ліквідації дефіциту Пенсійного Фонду», - відзначив Глава Уряду.

    Він звернувся до народних депутатів із закликом ухвалити необхідні рішення. «Я зі свого боку звертаюся до народних депутатів з проханням дати старт підвищенню виплат для наших пенсіонерів уже в жовтні. Наша спільна задача з Парламентом на цьому тижні встановити справедливу систему та покласти край залежності пенсіонерів від політичних рішень», - підкреслив Прем’єр-міністр.