• In English
 • У Мінагрополітики оголошено конкурси на посади нової держслужби
  опубліковано 03 жовтня 2017 року о 09:44

  У рамках урядової реформи державної служби у Мінагрополітики оголошено конкурси на зайняття вакантних посад фахівців з питань реформ та проводиться робота зі створення двох генеральних директоратів – директорату безпечності та якості харчової продукції та директорату стратегічного планування і євроінтеграції. Метою реформування є підвищення якості державної служби через фокусування міністерства на своїй головній функції – формуванні державної політики та значному посиленні кадрового складу державної служби.

  «Ми всі є учасниками проведення реформ у державі. Нові підходи державного управління вимагають нової організаційної структури міністерств, нової процедури розроблення рішень на основі аналізу політик, нової компетенції державних службовців. При проведенні реформи буде посилено спроможність міністерства - через нові професійні кадри, високотехнічне забезпечення та якісну організацію процесів формування політики», - прокоментував державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Владислав Андронов.

  Зокрема, конкурси оголошені на наступні посади:

  - генеральний директор директорату безпечності та якості харчової продукції;

  - генеральний директор директорату стратегічного планування та євроінтеграції.

  Основними завданнями генеральних директоратів є:

  - забезпечення формування державної політики на основі постійного аналізу стану справ у сфері його компетенції, вироблення альтернативних варіантів розв’язання існуючих проблем;

  - здійснення моніторингу та оцінювання результатів реалізації державної політики;

  - забезпечення нормативно-правового регулювання у сфері його компетенції.

  Також стартують конкурси на посади державних експертів:

  - державний експерт експертної групи стратегічного планування Директорату стратегічного планування та євроінтеграції;

  - державний експерт експертної групи бюджетного планування Директорату стратегічного планування та євроінтеграції.

  Конкурси мають спеціальні вимоги: окрема конкурсна комісія складатиметься з 10 чоловік (7 – представники Міністерства, 3 – залучені експерти). Перед початком роботи члени комісії пройдуть спеціальне навчання у НАДС. Конкурс супроводжуватиметься відеофіксацією, яка буде додатком до протоколу результату конкурсу. Це забезпечить прозорість та якість його проведення. Після заповнення штатного розпису генерального директорату більше ніж на 50% – буде видано наказ про початок здійснення директоратом повноважень.

  З детальними умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням: https://career.gov.ua/site/vacantions-search

  Довідково

  Мінагрополітики є одним з десяти пілотних міністерств, де запроваджуються нові структури – генеральні директорати. Окрім директоратів, буде запроваджено департаменти стратегічного планування. Програма змін проходить за підтримки Європейського Союзу і є пріоритетом для Уряду.

  Додатково на 2017 рік міністерству надано 22 вакансії. До кінця 2017 року буде створено департаменти по 10 штатних одиниць. Штатну кількість їх співробітників у подальшому планується розширити.