• In English
 • Керівництво оборонного відомства опрацьовує питання підвищення соціального пакета та виділення більшого фінансового ресурсу для спецпризначенців
  опубліковано 14 вересня 2017 року о 18:09

  Сьогодні, 14 вересня, в рамках робочої поїздки до Хмельницької області Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак перевірив легендарний 8-й окремий полк спеціального призначення.

  Під час зустрічі з особовим складом Міністр оборони наголосив, що за дорученням Президента України, керівництво оборонного відомства опрацьовує питання підвищення соціального пакета та виділення більшого фінансового ресурсу для спецпризначенців: “щоб легендарний полк став ще більш боєздатним”.

  Глава оборонного відомства Степан Полторак підкреслив, що в цьому році кожному командиру військових частин спеціального призначення було виділено по 5 млн грн. для забезпечення завдань з індивідуальної підгонки спорядження, озброєння та обмундирування кожному спецпризначенцю.

  «Задача командира – забезпечити бійця всім необхідним для успішного виконання бойового завдання. І для спецпризначенців в цьому контексті особливий підхід – адже тут індивідуальна підгонка для кожного бійця повинна здійснюватися окремо і лише найкращими зразками. Тут не може йтися мова про економію коштів, – наголосив Міністр оборони України. – Цього року для цих цілей командирам було виділено по 5 млн грн, наступного року ця сума буде більшою».