• In English
 • У Львові підписано тристоронню декларацію щодо розвитку масового спорту серед молоді, яка проживає у сільській місцевості краю
  опубліковано 14 вересня 2017 року о 17:37

  14 вересня під час робочої поїздки до Львова Міністр молоді та спорту Ігор Жданов разом з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою та головою правління Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна” Олександром Ганущиним у присутності народних депутатів Миколи Величковича та Михайла Бондара підписав декларацію про розробку та реалізацію проекту “Спортивна молодь – здорова нація”.

  Проект має на меті об’єднати зусиллям обласної влади Львівщини, Мінмолодьспорту та  громадськості задля розвитку масового спорту та популяризації здорового способу життя серед молоді, яка проживає у сільській місцевості краю.

  «Це правильно, оскільки в умовах децентралізації це показує спрямованість державної політики. Без такого об’єднання зусиль, цей проект виграти неможливо, адже це одна із умов конкурсу. Я з радістю підтримую проект, ми будемо його лобіювати і залучимо й Міністерство закордонних справ для допомоги» – підкреслив Міністр  після церемонії підписання.

  Він також наголосив що, Львівщина є однією з найактивніших областей у справі відродження спортивної інфраструктури для масового спорту. Лише у 2017 році на обласну цільову програму «Спортивний майданчик» було виділено 21 млн грн. Ще 16 млн було інвестовано у спортмайданчики в 2016 році.

  «Загалом цього року на Львівщині з’явиться понад 100 нових маленьких і великих спортивних майданчиків. У тому числі з тренажерним обладнанням і штучним покриттям. Вдячний голові Львівської ОДА Олегу Синютці за постійну увагу до питань розвитку фізичної культури та спорту», -  відзначив Ігор Жданов.

  Наразі розроблено декілька варіантів для втілення ініціативи «Спортивна молодь – здорова нація». Зокрема шляхом подання на конкурс проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок держбюджету, коштів отриманих від Європейського Союзу, у рамках Програми підтримки секторальної політики - Підтримка регіональної політики України.

  Для підготовки проекту «Спортивна молодь – здорова нація» буде створена спільна робоча група.

  Відповідно до задекларованих сторонами дій, співпраця здійснюватиметься шляхом  встановлення спортивних майданчиків в ОТГ Львівщини та закупівлі спортінвентарю для шкіл регіону, проведення спільних спортивних заходів  та промокампаній, направлених на  популяризацію здорового способу життя у сільській місцевості.

  За словами Міністра, на прикладі Львівської області буде сформовано регіональну модель політики популяризації здорового способу життя у сільській місцевості в умовах децентралізації.