• In English
  • Конкурсний відбір кандидатур на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" завершено
    опубліковано 05 вересня 2017 року о 19:55

    Комісією з конкурсного відбору незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" за результатом співбесід з учасниками конкурсного відбору та вивчення наданих ними матеріалів визначено кандидатури для подання до комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств.

    Відповідно до  порядку проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду незалежного члена наглядової ради, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 р. № 142, комісія з конкурсного відбору подає пропозиції щодо кандидатур незалежних членів наглядових рад для визначення переможця конкурсного відбору до комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств, утвореного відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2008 р. N 777.

    ПАТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" належить до особливо важливих для економіки підприємств.