Павло Розенко: У Держбюджеті на 2018 рік ми плануємо передбачити ще більше коштів на вітчизняне кіновиробництво
опубліковано 11 вересня 2017 року о 19:43

У Державному бюджеті  на 2018 рік Уряд планує збільшити видатки на вітчизняне кіновиробництво. Про це сьогодні на урочистостях з нагоди Дня українського кіно на Національній кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«У цьому році День українського кіно є дійсно особливим, адже не просто говоряться красиві слова і не просто на словах демонструється «любов» чиновників до українського кінематографу. Саме на цьому тижні в України  відбувається дуже унікальна і колосальна річ. Саме  зараз ми маємо в прокаті 5 прем’єр українських фільмів, які дебютують в кінотеатрах по всій країні. Особливо приємно, що  зйомки 4 із 5 фільмів  профінансовані за рахунок державного бюджету України», - сказав Павло Розенко.

«Цього року держава виділила 500 мільйонів гривень,- і це також унікальна цифра, -  для підтримки українського кінематографу. Разом з Міністром культури, разом з усім Урядом, зараз ми працюємо над бюджетом  на 2018 рік і плануємо передбачити ще більше коштів на вітчизняне кіновиробництво, тому я переконаний, що ми разом з вами станемо свідками ренесансу українського кіно»,- наголосив Віце-прем’єр-міністр.

«Перед нами ще дуже багато завдань – це не лише кошти, це і робота з українським глядачем, який поки що скептично ставиться до фільмів українського виробництва. Але я переконаний, що разом, спільними зусиллями ми проб’ємо і цей мур», - підкреслив Павло Розенко.

Вітчизняних кінематографістів з їх професійних святом  привітали  також Міністр культури України Євген Нищук, народний артист України, кінорежисер, Голова Національної спілки кінематографістів України Олесь Янчук та інші почесні гості та відомі діячі галузі кіно.