• In English
 • Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості
  опубліковано 10 вересня 2017 року о 09:00

  Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

  Нафтогазова та нафтопереробна промисловість традиційно є стратегічною сферою у структурі національного господарства. Від стану справ у галузі залежить розвиток національної економіки, адже вона впливає, фактично, на більшість сфер матеріального виробництва у країні і від неї залежить добробут усіх громадян.

  Сьогодні, коли Україна цілеспрямовано запроваджує курс на енергетичну незалежність, робота галузі є предметом максимальної уваги Уряду та суспільства. В інтересах усієї країни – забезпечити безперебійний розвиток та модернізацію нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, запровадити нові стандарти в управлінні, нейтралізувати корупційні ризики, посилити політику енергетичної інтеграції з країнами Європейського Союзу.

  Одне з найважливіших завдань Уряду – досягнення енергетичної незалежності України від іноземних імпортерів. Уже сьогодні запроваджуються реформи та заходи, що дадуть змогу у 2020 році вийти на повне забезпечення усієї країни газом власного видобутку. Це амбітна мета, але з паралельним запровадженням комплексних програм з енергоефективності та енергозбереження нам під силу її досягнути. Впевнений, що високий професіоналізм фахівців галузі допоможе реалізувати урядові реформи в енергетичному комплексі та забезпечити країну енергоносіями власного видобутку.

  Бажаю усім працівникам нафтової, газової та нафтопереробної промисловості міцного здоров’я, професійного зростання, благополуччя і злагоди! Вірю, що разом ми здійснимо великі перетворення. Успіхів Вам і перемог!

   

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                              Володимир ГРОЙСМАН