• In English
 • Уряд затвердив перелік критичних технологій у виробництві озброєння та план заходів щодо державної підтримки
  опубліковано 04 вересня 2017 року о 14:54

  Уряд затвердив перелік критичних технологій у сфері виробництва озброєння та військової техніки та план заходів, які мають забезпечувати їх державну підтримку. Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів №600-р прийнято 30 серпня 2017 року.

  Перелік критичних технологій включає технології створення засобів ураження та захисту від них, електроніки, матеріалознавства, інформаційні, оптичні, хімічні, позиціонування, навігації і часу та технології тактичної медицини.

  План заходів щодо забезпечення державної підтримки критичних технологій у сфері виробництва озброєння та військової техніки передбачає формування пропозицій до переліку критичних технологій, планування науково-дослідних робіт у цій сфері та сприятиме впровадженню науково-технологічних розробок у створення та виробництво озброєння і військової техніки. Зокрема, йдеться про врахування під час оновлення пропозицій нових технологій, які створюють передумови для подальшого розвитку висококонкурентних технологічних напрямів, мають перспективи до застосування у сфері виробництва озброєння та військової техніки.

   Рішення Уряду конкретизує напрями наукових досліджень і розробок у сфері критичних технологій та підвищує ефективність використання їх результатів.