• In English
 • Цьогоріч на Житомирщині працюватиме 171 школа з інклюзивним навчанням, - Геннадій Зубко
  опубліковано 02 вересня 2017 року о 15:58

  В цьому навчальному році на Житомирщині працюватиме 171 школа для дітей з особливими потребами. Можливість інклюзивного навчання отримають понад 320 дітей.  Про це повідомив на своїй сторінці у FB Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час відкриття з Мариною Порошенко першої в Житомирі медіатеки для інклюзивного навчання у школі №28.

  «Україна взяла курс на розвиток інклюзивної освіти. Вона має бути повноцінно інкорпорована у загальну освітню систему країни. Кількість дітей з особливими потребами, що залучені до інклюзивного навчання, щороку зростає». – зазначив Геннадій Зубко.

  Нагадаємо, що вже третій рік поспіль в житомирській школі №28 будуть перебувати діти з інклюзивним навчанням. У 2017-2018 році в школі будуть навчатись за інклюзивною програмою 6 учнів: 4 учні – початкової школи, 1 п’ятикласник, 1 учень 7 класу. Для дітей з особливими потребами облаштований сучасний пандус, вони працюють з психологами, логопедом. Крім навчання, для дітей створена позитивна атмосфера  зі сторони учасників навчального процесу.

  В навчальному закладі створена медіатека, на обладнання якої виділено 332,1 тис. грн. Виділено клас з сучасними інтерактивними засобами навчання.

  У новому навчальному році 2 перших класи беруть участь у Всеукраїнському проекті «Нова українська школа».