• In English
 • На Рівненщині відкрили дві школи-довгобуди
  опубліковано 01 вересня 2017 року о 13:44

  Навчальний заклад у Горбакові Гощанського району є першим на Рівненщині у проекті «Новий освітній простір». Вже 1 вересня за знаннями до неї підуть майже 230 школярів.

  «Важливо те, що завершено не тільки довгобуд. Завдяки креативному дизайну у закладі створили мотивуючий простір для навчання. Цей заклад є першим на Рівненщині у проекті «Новий освітній простір». Курс, визначений державою, – це створення максимально комфортних умов для здобуття освіти», - зазначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко під час відкриття.

  Нова сучасна школа має бібліотеку, конференц-зал, актовий і спортивний зали, їдальню, душові, кімнату для релаксу, спальню для наймолодших школярів. Уроки трудового навчання тут викладатимуться у сучасних майстернях, а образотворчого мистецтва – у студії з відкладними партами-мольбертами. Біля школи облаштували стадіон та спортмайданчики. Також облагородили територію та відремонтували під’їзні дороги.

  Приміщення побудоване з використанням енергоефективних технологій, має власну котельню. До декоративного оздоблення класів та коридорів долучилися мистецтвознавець з Рівного Анна Вітрук та учні самої школи. Важливо, що будівля має зручності для дітей з особливими потребами. 

  Майже півсотні першокласників 1 вересня підуть у нову опорну школу, яку урочисто відкрили у Шпанові Рівненського району.

  «Школу почали зводити ще за радянських часів. А зараз вона – одна з найкращих у районі. Добудову навчального закладу вдалося завершити завдяки фінансуванню з різних бюджетів – державного, обласного та місцевого. У школі навчатимуться понад півтисячі дітей», - розповів голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко під час урочистого відкриття школи.

  Нещодавно Шпанівському НВК надано статус опорного закладу з філіями у Ходосах та Решуцьку.