• In English
  • Усі додаткові надходження до Пенсійного фонду будуть направлені першочергово на підвищення пенсій
    опубліковано 01 серпня 2017 року о 13:11

    Про це заявив заступник Міністра соціальної політики України Микола Шамбір під час брифінгу в Будинку Уряду на тему «Перспективи впровадження пенсійної реформи».

    За його словами, невід'ємною частиною реформи пенсійної системи залишається стабілізація Пенсійного фонду, але першочерговим завданням є підвищення рівня пенсійного забезпечення громадян. «Рішення, які були впроваджені Урядом у рамках підготовки до проведення пенсійної реформи, призвели до збільшення надходження ресурсів до Пенсійного фонду. І ці ресурси будуть направлені, в першу чергу, не на перекриття дефіциту Пенсійного фонду, а на збільшення розміру пенсійного забезпечення, яке ми плануємо провести вже 1 жовтня цього року», - заявив Микола Шамбір.

    Він повідомив також про те, що механізм осучаснення пенсій стосуватиметься 5,6 млн пенсіонерів, а загалом підвищені пенсії отримають 9 мільйонів громадян. При цьому, розмір підвищення пенсій буде визначатися індивідуально, в залежності від показників зарплати та стажу кожної людини. Таким чином, більше мільйона пенсіонерів отримають додатково понад тисячу гривень до розміру пенсій.