• In English
 • Менеджмент державних компаній буде оновлений, у фокусі приватизації стане прозорість та захист інвестицій, - Володимир Гройсман
  опубліковано 24 липня 2017 року о 21:40

  Менеджмент державних компаній, які мають стратегічне значення і не підлягають приватизації, буде оновлений, механізми управління держвласністю також зазнають змін, а продаж нестратегічних активів стане прозорим та прогнозованим з точки зору захисту інвестицій. Про це в ефірі 5 каналу сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман

  Він підкреслив, що держкомпанії отримають новий менеджмент та незалежні наглядові Ради - обрані на прозорих конкурсах по рекомендації в тому числі міжнародних партнерів. 
  "Друге - продаж компаній, які не мають стратегічного значення.  На цих підприємствах десятиріччями "пасуться" ті чи інші корупційні персонажі. І для мене важливо, як їх звідти викорінити", - сказав Володимир Гройсман і додав, що досягти мети можна шляхом залучення інвестицій та нових власників.  

  "Стратегічні підприємства продавати не треба, але усі інші - треба продати, - підкреслив Прем'єр-міністр. - Стара система чинить опір і блокує питання. Але ми зараз запропонували новий закон, який дасть можливість провести конкурентну і прозору приватизацію в країні. Будемо просити Парламент його підтримати у вересні".

  При цьому відповідаючи на питання, чи очікувати зміни керівництва ключового "приватизаційного" відомства - Фонду державного майна, Володимир Гройсман відповів:"Не треба чекати нового керівника, є виконуючий обов'язки перший заступник, нехай працює над тим, щоб зробити все ефективно". Глава Уряду нагадав, що завдання влади - забезпечити економічний ріст. І ефективна приватизація дозволить це зробити - шляхом залучення коштів в бюджет, інвестицій, створення нових робочих місць, впровадження нових технологій.