Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників торгівлі
опубліковано 30 липня 2017 року о 09:00

Шановні колеги!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю працівників торгівлі України з професійним святом!

З давніх часів торгівля була рушієм матеріального розвитку суспільства, одним з базових економічних процесів, який з’явився з появою розподілу праці та зробив заможнішими багато суспільств. Торговельні відносини є одними з визначальних у сучасних глобальних процесах і від них залежить стрімкий розвиток ряду секторів суспільства, економіки, держави.

На сьогодні нашим завданням є активізація торговельних відносин, надання їм свіжого дихання. Уряд активно працює над тим, щоб встановити чіткі, прозорі і зрозумілі правила, які будуть вигідними для усіх сторін – від виробника до кінцевого споживача товару. Водночас ми робимо рішучі кроки у напрямі дерегуляції бізнесу, кожен з них надає нового імпульсу торговельному процесу в країні. Пріоритетним напрямом урядової політики є захист інтересів експортерів і виведення національних товарів на нові ринки. Не менш важливим елементом успішної торгівлі є розвинута інфраструктура. Відновлені дороги, будівництво яких є одним з найважливіших загальнонаціональних проектів, сприятимуть покращенню транспортної логістики.

Усі ці заходи забезпечують пожвавлення торговельних відносин. На шляху європейської інтеграції на нас чекає також подальше поглиблення торговельних відносин з Європейським Союзом. Угода про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом та Канадою відкриває для України нові ринки та нові можливості, якими ми вже починаємо користуватися. Українські фахівці отримують неоціненний досвід у процесі реалізації міжнародних торговельних угод та контрактів.

Від Вашої роботи і професійних якостей залежить добробут усієї країни та розвиток національної економіки. Дякую за плідну працю і бажаю міцного здоров’я, благополуччя та подальших професійних досягнень!

 

З повагою

 

Прем’єр-міністр України                                              Володимир ГРОЙСМАН