Уряд планує удосконалити роботу міжурядових торговельно-економічних комісій
опубліковано 09 червня 2017 року о 18:11

Кабінет Міністрів України в рамках посилення політики освоєння нових ринків та закріплення міжурядових зв’язків планує удосконалити формат роботи міжурядових торговельно-економічних комісій. Про це сказали учасники спеціальної наради, яка відбулася в Кабміні за участю урядовців і під головуванням Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.  

У ході засідання сторони погодилися з тим, що наразі робота більшості комісій носить формальний характер, тому необхідно опрацювати нову модель співпраці, а саме: визначити пріоритетні країни для розвитку відносин і сформувати план міжнародних зустрічей щонайменше на 3 роки. Окрім того, доцільним визнано створення в пріоритетних країнах спеціальних відділів при посольствах із визначеними KPI і відповідальністю за організацію експорту й залучення інвестицій.  

Коментуючи результати засідання, Глава Уряду сказав: «Я готовий підтримати нову модель роботи комісій, їх підпорядкування та напрямки роботи в частині визначення пріоритетних країн. Давайте визначимо умовно 20 пріоритетних країн, визначимо склади й завдання комісій, опрацюємо з Мінекономрозвитку й МЗС і винесемо на  розгляд Уряду».

Координатором роботи визначено Першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва.