• In English
 • Міненерговугілля продовжує зміцнювати енергетичну безпеку
  опубліковано 01 червня 2017 року о 17:56

  Міненерговугілля продовжує зміцнювати енергетичну безпеку. Про це заявила заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Наталія Бойко на прес-конференції в Укрінформі.

  “Міністерство продовжує послідовно працювати над зміцненням енергетичної безпеки наших інфраструктурних об’єктів, так званої критичної інфраструктури. Для цього ми посилили співпрацю з Центром енергетичної безпеки НАТО”, - зазначила Наталія Бойко.

  "Оскільки Україна стала на шлях європейської та євроатлантичної інтеграції, звичайно, нам потрібно зміцнювати співпрацю з НАТО - у тому числі і в напрямку зміцнення енергетичної безпеки", - сказала Наталя Бойко.

  Вона також розповіла про напрямки роботи Міністерства щодо вивчення досвіду зарубіжних країн як оперативно реагувати на загрози. «По-перше, ми працюємо над тим, щоб зміцнити нашу кібербезпеку. Є низка спільних заходів, як з Центром НАТО, так і з іншими партнерами України. Паралельно з тим нам важливо підготувати наші внутрішні кадри, які зможуть пізніше забезпечити підтримку інфраструктури і  працювати з тими загрозами, які зараз представляє сучасний світ”, — зазначила заступник Міністра.

  За її словами, одним із важливих завдань є підготовка кадрів, які змогли б оперативно реагувати на виклики.

  "Ми будемо працювати з нашими кадрами, щоб наші ІТ-спеціалісти додатково отримали кваліфікацію міжнародного стандарту, щоб реагувати оперативно. Ми також думаємо про те, як потім цих спеціалістів залишити на наших підприємствах", - зазначила Наталія Бойко.

  Також вона повідомила, що Україна опрацьовує можливість участі у Центрі енергетичної безпеки НАТО.