• In English
 • УФСІ інвестував у Львівську область 72,2 млн гривень: 40% коштів у масштабах всього проекту
  опубліковано 26 грудня 2016 року о 19:06

  Сьогодні, 26 грудня, у Львівській ОДА відбулась підсумкова нарада Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ), завдяки якому з 2013-го року у Львівській області було реалізовано 38 мікропроектів на загальну суму 72,2 млн грн.

  У вступному слові голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зауважив, що реалізація проекту "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури у Львівській області", який тривав упродовж 2013 – 2016 років, – це великий успіх. "Ці грантові кошти інвестовано в інфраструктуру області, створивши комфорт для багатьох мешканців Львівщини", - додав очільник області.

  Олег Синютка, дякуючи УФСІ за співпрацю, наголосив: "Головний здобуток проекту – це можливість спільної роботи громад області, влади і міжнародних донорських структур. Крім того, проектом ми продемонстрували, що коли громада частинку своїх коштів додає як співфінансування, то це і є найбільший успіх".

  За словами виконавчого директора УФСІ Віктора Мірошниченка, у ході тісної співпраці УФСІ, обласної, районних, міських, селищних та сільських рад, а також місцевих громад вдалося відремонтувати 19 шкіл, 12 дитсадків, 4 медичні заклади (3 амбулаторії та 1 ФАП), 2 водогони та 1 народний дім.

  За розрахунками експертів УФСІ, користь від впровадження цих мікропроектів отримує близько 40 тисяч мешканців у 8 районах Львівської області (Буський, Дрогобицький, Жовківський, Кам’янка-Бузький, Радехівський, Сокальський, Стрийський, Турківський) та у містах Львів і Самбір.

  Також Віктор Мірошниченко нагадав, що з 2013-го року проект "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ IV" фінансувався Урядом Німеччини через Німецький банк розвитку KFW і був розрахований на три області: Вінницьку, Кіровоградську та Львівську. На нього виділили 7 млн євро грантових коштів, які розподілили між областями.

  Слід зазначити, що серед трьох вищеназваних регіонів – питома вага Львівщини в загальній кількості реалізованих мікропроектів склала 41%, а в грошовому вимірі – 40% коштів інвестовано у область у масштабах всього проекту.

  Олег Синютка вручив Подяки голови облдержадміністрації виконавчому директору УФСІ Віктору Мірошниченку та директорові Львівського регіонального представництва УФСІ Василю Кузьменку за сприяння розвитку соціальної інфраструктури.